مشاوره رایگان: 09126403086

چرا این راه را برگزیدم؟

من، حمیدرضا تسلیمی فر، دانش آموخته رشته مهندسی صنایع گرایش تکنولوژی صنعتی، مفتخرم که به مدت 13 سال مدرس و مشاور دانش آموزان عزیزی که قصد شرکت در آزمون تیزهوشان دوره اول (ششم به هفتم و در گذشته پنجم به ششم) را داشتند، هستم و در مدارس و موسسات آموزشی برتر تهران از قبیل موسسات علوی و انجمن ریاضیدانان و همچنین مدارس سلام و ولیعصر مشغول به تدریس بوده ام.

به دلیل برخی نقاط ضعف که در کلاس های آموزشی موسسات گوناگون مشاهده کردم، به همراه برخی همکاران بر آن شدیم که اقدام به برگزاری کلاس های خصوصی و نیمه خصوصی با شرایط خاص جهت آمادگی هر چه بیشتر دانش آموزان تیزهوش برای شرکت در آزمون مدارس استعدادهای درخشان کنیم تا بتوانیم ضعف های دیده شده در کلاس های دیگر را پوشش داده و بطور هدفمند دانش آموزان را برای این آزمون آماده نماییم.

به چه موفقیت هایی رسیدیم؟

خوشبختانه در مسیری که آغاز کرده ایم به موفقیت های بیشماری دست یافته ایم که منجر به قبولی 82 درصد از دانش آموزان در مدارس استعدادهای درخشان، انرژی اتمی و نمونه دولتی شده است (تا پایان سال 96). لازم به ذکر است که آمار داده شده شامل دانش آموزانی که موفق به قبولی در آزمون المپیاد ریاضی در این سال ها شده اند نمی باشد.

این موفقیت ها به همت دانش آموزان عزیزی بوده است که با پشتکار و تلاش خود این راه را به سرانجام رساندند.

سال تجربه
0

سال ها تدریس در بهترین آموزشگاه های تهران

ساعت
0

ساعت ها تجربه، تدریس و آموزش

موفقیت
0

تعداد دانش آموزان عزیزی که در آزمون ها موفق شدند

تفاوت در آزمون های ششم و نهم تیزهوشان باعث شده که کلاس آمادگی تیزهوشان ششم با کلاس آمادگی نهم تیزهوشان متفاوت باشند، با این وجود اصول کلاس آمادگی آزمون ها ب براپس از برقراری تماس از سوی والدین دانش آموز و دادن توضیحات مختصر درباره کلاس ها از طرف مهندس تسلیمی فر، در صورت توافق ابتدائی، جلسه اول برای سنجش دانش آموز برگزار می شود.

در این جلسه تنها به بررسی معلومات پایه ای دانش آموز پرداخته و پس از گرفتن یک سری تست های استاندارد، مناسب بودن یا نبودن ایشان برای شرکت در آزمون تیزهوشان را به اطلاع والدین گرامی می رسانیم تا بتوانند بر طبق واقعیت ها تصمیم به ادامه برگزاری کلاس ها بگیرند.

سپس کتاب های مورد نظر برای کلاس ها معرفی و از والدین خواسته می شود تا برای جلسه بعد کتاب ها را تهیه کنند. از جلسه دوم به طور جدی تری کلاس ها ادامه می یابد و در برخی درس ها مانند ریاضی، تدریس از روی جزوات اختصاصی و ویژه آزمون تیزهوشان صورت می گیرد. لازم به ذکر است که جزوات آماده در اختیار دانش آموز قرار می گیرند و وقت به هیچ وجه برای نوشتن جزوه تلف نخواهد شد.

برای جلسات بعدی تست های منتخب از کتب معرفی شده علامت گذاری می شوند و از دانش آموز خواسته می شود تا در طول هفته تست ها را بزند. در ابتدای جلسه بعد ابتدا رفع اشکال تست های هفته پیش و سپس تدریس مباحث جدید صورت می پذیرد.

برنامه آموزش در کلاس آمادگی تیزهوشان مهندس تسلیمی فر

  1. تعیین سطح دانش آموز (در صورت قبولی)
  2. مشخص کردن تعداد جلسات مورد نیاز
  3. زمانبندی کلاس ها
  4. معرفی منابع برای تهیه آن ها
  5. برگزاری کلاس ها
  6. ارائه جزوات مورد نیاز
  7. مشخص کردن تست ها در هر جلسه

برای دریافت مشاوره و اطلاعات بیشتر با من تماس بگیرید

دانلود

برای دریافت لینک دانلود تنها کافیست ایمیل خود را وارد کنید
Call Now Button