مشاوره رایگان: 09126403086

کلاس های آنلاین آمادگی برای شرکت در آزمون مدارس تیزهوشان، نمونه دولتی و مدارس برتر

پس از سالها تدریس در کلاس های حضوری آمادگی آزمون تیزهوشان، به دلایل زیر بر آن شدم که دوره های مجازی را نیز برای کلاس های مذکور برگزار نمایم:

  • پیشرفت تکنولوژی و افزایش سرعت اینترنت در کشور
  • مقرون به صرفه تر بودن اینگونه کلاس ها برای والدین گرامی
  • امکان برگزاری کلاس برای دانش آموزان عزیز شهرستانی
دوره های مجازی

روند تشکیل این کلاس ها به گونه ای است که مدرس از طریق نرم افزار اسکایپ راس ساعت شروع کلاس با دانش آموز ارتباط برقرار کرده و به کمک وب کم با کیفیت اچ دی شروع به تدریس در کلاسی که مجهز به تمامی وسایل یک کلاس حضوری از جمله وایت برد است، می نماید.

لازم به ذکر است که این روش به دلیل برقراری تماس صوتی و تصویری همزمان، یکی از مدرن ترین روش های تدریسی در کشور های پیشرفته ای چون کشورهای اروپایی و آمریکایی می باشد و برای اولین بار است که در ایران توسط اینجانب برای دانش آموزان عزیزی که قصد شرکت در آزمون استعدادهای درخشان را دارند برگزار می شود.

کلیه مراحل آموزشی این روش (به لطف برقراری ارتباط با کیفیت صوتی و تصویری) صد در صد مطابق با دوره های حضوری می باشد و هیچگونه تفاوتی بین کیفیت دوره های حضوری و مجازی وجود ندارد. برای اطلاعات از مراحل و چگونگی تشکیل کلاس های مجازی، خواهشمند است در اینجا روند برگزاری کلاهای حضوری را مطالعه نمایید.

کلیه کلاس های اعم از حضوری و مجازی شخصا توسط اینجانب مهندس تسلیمی فر برگزار می شود.

دوره های حضوری آمادگی برای شرکت در آزمون مدارس تیزهوشان، نمونه دولتی و مدارس برتر

دوره های حضوری به صورت خصوصی و نیمه خصوصی برگزار می شوند و پس از برگزاری جلسه اول که به منظور سنجش استعداد و دانش پایه دانش آموز بوسیله برگزاری یک آزمون استاندارد می باشد، اطلاعات بدست آمده آنالیز شده و مناسب بودن یا نبودن معلومات او برای شرکت در کلاس تیزهوشان به اطلاع والدین می رسد.

در صورت مناسب بودن معلومات، کتابهای مورد استفاده در دوره معرفی و از والدین خواسته می شود تا کتابها را برای جلسه دوم تهیه نمایند. بسیاری از کتاب های معرفی شده خودآموز بوده و تمام نیازهای دانش آموز را برطرف میکنند . دانش آموز با خواندن عمیق و پاسخ دادن به تست های این کتاب ها که مربوط به دروس عمومی می باشند، دانش کافی را برای پاسخگویی به سوالات آزمون تیزهوشان را پیدا می کنند.

دوره حضوری تیزهوشان

گروه دوم کتاب ها مربوط به دروس اختصاصی می باشند. کتاب معرفی شده در درس ریاضی فقط دارای تست های آزمون های سال های قبل بوده و دارای درسنامه نمی باشد. برای یادگیری مطالب مورد نیاز جهت پاسخگویی به تستهای این درس، جزوه تخصصی ریاضی به صورت آماده و تایپ شده در اختیار دانش آموز قرار می گیرد و وقت کلاس به هیچ وجه برای نوشتن جزوه تلف نخواهد شد.

در درس علوم کتاب معرفی شده دارای درسنامه می باشد. با این حال برای بدست آوردن مهارت جهت پاسخگویی به سولات برخی فصول که مربوط به فیزیک می باشند، حتما نیاز به توضیحات تکمیلی مدرس خواهد بود.

کلاس های حضوری این مرکز به صورت یک جلسه در هفته برگزار میشوند. پس از برگزاری هر جلسه و تدریس بحث مورد نظر، سوالهایی از بخش تدریس شده از کتابهای معرفی شده انتخاب و دانش آموز موظف به پاسخگویی به آن سوالات تا هفته آتی خواهد بود. در ابتدای جلسه بعدی، ابتدا رفع اشکال سوالات هفته گذشته صورت گرفته و سپس محتوای مربوط به آن جلسه تدریس می شود.

تعداد کل جلسات برای موفقیت در آزمون استعداد های درخشان (تیزهوشان)، نمونه دولتی و مدارس برتر بر مبنای معلومات و توانایی یادگیری دانش آموزان متفاوت است که بطور معمول بین 25 تا 35 جلسه 90 دقیقه ای متغیر خواهد بود.

برنامه کلاس ها به گونه ای است که تلاش می شود تدریس مطالب درسی تا اول فروردین به پایان رسیده و از اول فروردین به مدت حدود یک ماه و نیم ماه، جمع بندی مطالب تدریس شده، مرور و تمرین هر چه بیشتر تست زنی صورت پذیرد.

زمان و روز برگزاری کلاس با والدین هماهنگ شده و هر هفته راس ساعت مورد توافق در منزل دانش آموز برگزار می شود.

لازم به ذکر است کلیه کلاس ها شخصا توسط اینجانب مهندس تسلیمی فر برگزار می شود.

دانلود

برای دریافت لینک دانلود تنها کافیست ایمیل خود را وارد کنید
Call Now Button